inspekce nemovitostí energetický průkaz  energetický audit energetický audit
 
 

 

 

 

 

 

Školení a uzavření spolupráce s realitní sítí DŮM Realit

Minulý týden proběhlo hromadné školení pro makléře společnosti DŮM Realit, kde se tohoto školení účastnilo bezmála 100 makléřů z různých kanceláří a poboček realitní sítě DŮM Realit.

logoNa tomto školení se makléři měli možnost dozvědět o současném stavu legislativy a podmínek, za kterých se zpracovávají pro majitele nemovitostí energetické průkazy a mnoho nových informací souvisejících s připravovanou novelou zákona 406/2000 o hospodaření energií.

Mimo rámec školení zde byly prezentovány i další služby v oblasti inspekce nemovitostí, projektové činnosti a dotací, které v řadě případů společnost Comfort space, a.s. zpracovává pro klienty v rámci poprodejního servisu k prodávaným nemovitostem.

V rámci školení vystoupil Luděk Lošťák, ředitel společnosti, který v dvouhodinovém semináři vysvětlil všem přítomným, jak je třeba k celé problematice přistupovat a jak se připravit na nadcházející legislativu. Vedle toho vystoupil u tohoto semináře i obchodní ředitel a zástupce realitní kanceláře DŮM Realit, pan Sitár, který konstatoval, že značka realitních kanceláří DŮM Realit má za cíl kvalitu svých služeb vůči spotřebiteli a především práci na rovině profesionálního servisu, který chce značka i nadále zastávat a prosazovat.

Výsledkem celkového školení byla celá řada dotazů, nad kterými bylo ještě dále cca 1 hodinu diskutováno a posléze bylo školení úspěšně ukončeno.

Od tohoto okamžiku se stává realitní síť kanceláří DŮM Realit dalším významným obchodním partnerem společnosti Comfort space, a.s. která bude pro všechny kanceláře zajišťovat rozsah svých služeb napříč celou ČR.

kolaz

Galerie